Doradca Finansowy - bezpłatne doradztwo finansowe
Bezpłatne doradztwo finansowe

Wypożyczka i wakacje od spłaty długu

News Opublikowano: 03-06-2016
wakacje

Wypożyczka to produkt pożyczkowy, który cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony klientów eurobank. Może właśnie z tego względu instytucja finansowa postanowiła wystartować 1 czerwca 2016 roku z nową akcją promocyjną pożyczki. Przyjrzymy się bliżej tym zmianom.

Pożyczka gotówkowa eurobank – przerwa w spłacie?

Wypożyczka to produkt, który opiera się na jasnym i przejrzystym regulaminie. Nie znajdziemy tu żadnych haczyków, czy zawiłości związanych z bankową terminologią. Zapewne dlatego wielu pożyczkobiorców wnioskuję o tę pożyczkę. Termin kredytowania tego produktu wynosi od roku do 60 miesięcy. Najwyższa kwota, o jaką możemy wnioskować to 15 000 złotych.

Do podpisania umowy o pożyczkę wystarczy dowód osobisty i zaświadczenie o uzyskiwanych dochodach za ostatni kwartał. Ponadto eurobank umożliwia klientom wybranie dogodnego terminu spłaty rat pożyczkowych, a od początku czerwca pożyczkobiorcy mogą liczyć na kolejne ułatwienie w regulacji długu. Jakie?

Eurobank przygotował pewne udogodnienie dla osób, które sumiennie spłacają zaciągniętą pożyczkę. Już po uregulowaniu w terminie pierwszej raty możemy skorzystać (bez żadnych finansowych konsekwencji) z wakacji pożyczkowych na jeden miesiąc (każdemu klientowi przysługuje takie prawo raz w roku).

Co trzeba zrobić, aby móc skorzystać z przerwy w spłacie pożyczki? Wystarczy podpisać umowę o Wypożyczkę nie później niż do końca września bieżącego roku. To wszystko.

Więcej informacji na temat warunków uzyskania pożyczki eruobank znajdą Państwo na stronie internetowej instytucji lu w oddziale stacjonarnym.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *