Doradca Finansowy - bezpłatne doradztwo finansowe
Bezpłatne doradztwo finansowe

Wniosek o wakacje kredytowe przez aplikację

News Opublikowano: 09-06-2016
wakacje

Jak wiadomo banki starają się wychodzić naprzeciw potrzebom swoich klientów i oferują im coraz to nowe ułatwienia w dostępie do swoich usług. Taką właśnie strategię przyjął również eurobank, który od czerwca 2016 roku jako pierwsza instytucja finansowa w Polsce umożliwia klientom skorzystanie z wakacji kredytowych za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Przerwa od spłaty kredytu od teraz mobilnie

Z wakacji kredytowych zwykle korzystają Ci klienci banków, którzy chwilowo mają napięty budżet lub inne ważne wydatki. Jeżeli bank oferuje nam taką możliwość, a my jesteśmy w trudnej sytuacji, warto skorzystać z czasowej przerwy od spłaty długu.

Z kolei aplikacje mobilne cieszą coraz większym zainteresowaniem i z roku na rok coraz więcej osób korzysta z usług bankowych właśnie za pośrednictwem smartfona, dlatego instytucje wprowadzają różne udogodnienia dla klientów wykonujących transakcje finansowe w ten właśnie sposób.

Jak skorzystać z nowej funkcjonalności aplikacji? Wystarczy wejść w aplikację eurobank i wybrać opcję „weź wakacje”, aby móc zrobić sobie przerwę od spłaty kolejnej raty zaciągniętego kredytu. Oczywiście kredytobiorcy nadal mogą skorzystać z pozostałych dróg wnioskowania o wakacje kredytowe, czyli przyjść osobiście do banku lub złożyć wniosek za pośrednictwem e-bankowości.

Nie trudno się domyślić, że pewnie wkrótce konkurencyjne banki również wprowadzą do wachlarza swoich usług możliwość wnioskowania o przerwę w spłacie zadłużenia za pomocą aplikacji mobilnej, aby nie pozostać w tyle.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *