Doradca Finansowy - bezpłatne doradztwo finansowe
Bezpłatne doradztwo finansowe

Promocja kart kredytowych Citibank

News Opublikowano: 03-06-2016
karta-platnicza

Z rok na rok Polacy coraz bardziej przekonują się do korzystania z kart kredytowych, być może w dużej mierze to zasługa banków, które co krok kuszą klientów różnymi promocjami. Nie inaczej robi Citibank, który od 1 czerwca 2016 roku wszystkim nowym posiadaczom kart kredytowych dorzuci voucher do wykorzystania w sklepie internetowym ze sprzętem elektronicznym (morele.net) do końca listopada tego roku.

Voucher o wartości 400 zł przy karcie kredytowej Citibank

Co należy zrobić, aby otrzymać voucher o wartości kilkuset złotych? Wystarczy złożyć wniosek o kartę kredytową nie później niż do końca sierpnia tego roku. W promocji mogą wziąć udział wszyscy nowi klienci, którzy ukończyli 21 lat oraz osiągają w skali miesiąca dochód na poziomie minimum 1200 złotych i są zatrudnieni w obecnej firmie od przynajmniej 3 miesięcy.

Ponadto jak czytamy w regulaminie, każdy posiadacz karty Citibank będzie musiał co najmniej raz w miesiącu wykonać transakcję z wykorzystaniem karty kredytowej na dowolną kwotę (przez kolejne 12 miesięcy od dnia podpisania umowy z bankiem). Niestety, jeżeli nie spełnimy tego warunku, Citibank będzie miał prawo nałożyć na nas karę w wysokości aż 200 zł! Dlatego warto pamiętać o comiesięcznych transakcjach, jeżeli zdecydujemy się na złożenie wniosku o kartę kredytową w tym banku.

Jeden klient może otrzymać tylko jeden voucher, który otrzyma w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po weryfikacji złożonego wniosku przez bank i podpisaniu umowy o kartę kredytową. Więcej szczegółów na temat najnowszej akcji promocyjnej znajduje się na stronie internetowej Citibank.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *