Doradca Finansowy - bezpłatne doradztwo finansowe
Bezpłatne doradztwo finansowe

Nowa lokata na czerwiec – Bank Smart

News Opublikowano: 07-06-2016
oszczedzanie

Wakacje to nie tylko czas zwiększonych wydatków, ale i dobra okazja do oszczędzania. Lokata na Nowe Środki to najnowszy produkt depozytowy Banku Smart, który jest dostępny od początku czerwca 2016 roku aż do odwołania. Klienci mają do wyboru odłożenie zaoszczędzonych środków na kwartał lub pół roku. Kto może założyć lokatę krótkoterminową w tym banku? Zapraszamy do dalszej części naszego wpisu.

Lokata na Nowe Środki – warunki promocji

Bez względu na to, czy wybierzemy 3-miesięczny lub 6-miesięczny wariant depozytu, bank zaoferuje nam oprocentowanie na poziomie 2,65%. Minimalne środki, jakimi musimy zasilić rachunek to 1000 złotych, a maksymalna kwota wynosi 2 000 000 złotych. Kapitalizacja odsetek nastąpi na koniec okresu lokacyjnego.

Kto może skorzystać z tej oferty? Lokata na Nowe Środki z oprocentowaniem 2,65% jest dedykowana dla właścicieli ROR-ów Banku SMART oraz BIZ Banku w e-bankowości. Pozostali klienci mogą skorzystać z lokat oprocentowanych na nieco gorszych warunkach, bo 2,40%. Jak założyć lokatę? Wystarczy wysłać wniosek online i czekać na kontakt ze strony banku.

Na tle innych produktów depozytowych jest to całkiem przeciętna oferta. Jednak zawsze lepiej skorzystać z lokaty, niż trzymać zaoszczędzone pieniądze schowane w szufladzie. Pamiętajmy, aby przed złożeniem wniosku o lokatę krótkoterminową szczegółowo zapoznać się z treścią regulaminu.

Więcej informacji na temat nowego produktu Banku Smart znajdą Państwo na stronie internetowej instytucji.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *