Doradca Finansowy - bezpłatne doradztwo finansowe
Bezpłatne doradztwo finansowe

Lokata Happy Idea Bank z certyfikatem

News Opublikowano: 20-06-2016
lokata bankowa

Krótkoterminowa Lokata Happy Idea Bank to jeden z najlepszych depozytów na rynku, który bezsprzecznie wygrywa we wszystkich rankingach lokat. W czerwcu 2016 roku produkt oszczędnościowy został doceniony również przez internetowy portal finansowy Direct Money otrzymując certyfikat. Przyjrzyjmy się bliżej tej atrakcyjnej ofercie Idea Bank.

4% w skali roku z Lokatą Happy – to musisz wiedzieć

Aby zostać posiadaczem Lokaty Happy wystarczy wypełnić internetowy wniosek o założenie depozytu. Oferta skierowana jest wyłącznie do nowych klientów banku. Jedna osoba może założyć maksymalnie jeden depozyt. Górny limit kwoty, jaką możemy zasilić rachunek to 10 000 złotych. Niestety zrywając lokatę przed upływem regulaminowego kwartału stracimy wszystkie wypracowane odsetki, dlatego nie warto tego robić.

Plusem oferty Idea Bank jest z kolei fakt, że instytucja nie wymaga od klientów zainteresowanych depozytem założenia także innych produktów bankowych jak na przykład rachunek osobisty.

Co istotne, 3-miesięczna Lokata Idea Bank przewyższa swoim oprocentowaniem niemal dwukrotnie oferty depozytowe konkurencyjnych banków (średnie oprocentowanie lokat na 3 miesiące wynosi około 2,18%, to naprawdę niewiele).

Jak widać przyznanie wyróżnienia dla Lokaty Happy przez serwis Direct Money nie było bezpodstawne. To naprawdę korzystny produkt oszczędnościowy (najwyżej oprocentowany na rynku), na którym warto ulokować zgromadzony kapitał. Więcej informacji na temat oferty znajdą Państwo na stronie internetowej Idea Bank.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *