Doradca Finansowy - bezpłatne doradztwo finansowe
Bezpłatne doradztwo finansowe

Lokata dla fanów piłki nożnej

News Opublikowano: 14-06-2016
pilka

Tegoroczny czerwiec 2016 roku to miesiąc, w którym piłkarskie emocje sięgają zenitu. Niektóre banki postanowiły wykorzystać tę okazję do zaprezentowania swoich produktów nawiązujących do piłkarskich rozgrywek. Credit Agricole przygotował dla kibiców (i nie tylko) specjalną Lokatę Piłkarską z oprocentowaniem na poziomie 3,2%. Przyjrzyjmy się bliżej tej ofercie.

Lokata Piłkarska – podstawowe informacje

Ten oryginalny depozyt mogą założyć tylko posiadacze konta osobistego Credit Agricole lub wszyscy, którzy zdecydują się na założenie rachunku wraz z lokatą bankową. Aby przystąpić do promocji, należy wypełnić specjalny formularz dostępny na fun page banku. Czasu jest naprawdę niewiele, Credit Agricole będzie przyjmowało formularze tylko do 15 czerwca, czyli jeszcze jeden dzień.

Lokata Piłkarska zakładana jest na 3 miesiące. Aby móc skorzystać z obowiązującej promocji, musimy założyć depozyt nie później niż do 10 lipca tego roku (online, podczas osobistej wizyty w oddziale banku lub za pośrednictwem infolinii).

Maksymalna kwota, jaką możemy zasilić rachunek to 10 000 złotych, a minimalna – 1000 złotych. Bardzo ciekawie prezentuje się kwestia zmiany oprocentowania depozytu, bank zobligował się do jego podwyższenia o 0,2% za każdy kolejny mecz, w którym zwycięzcą będzie polska reprezentacja.

Pamiętajmy, aby szczegółowo zapoznać się z regulaminem depozytu zanim wyślemy formularz. Więcej informacji na temat oferty znajdą Państwo na stronie internetowej Credit Agricole.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *