Doradca Finansowy - bezpłatne doradztwo finansowe
Bezpłatne doradztwo finansowe

Lokata 5% tylko w Deutche Bank

News Opublikowano: 19-06-2016
lokata bankowa

Czerwiec 2016 roku to miesiąc, w którym banki nie są zbyt hojne dla oszczędzających. Instytucje bombardują klientów nowymi ofertami produktów pożyczkowych, natomiast w sektorze depozytów nie ma zbyt wielu nowości. Przed szereg wyszedł Deutsche Bank oferując zainteresowanym lokatę z bardzo atrakcyjnym oprocentowaniem na poziomie 5%. Jakie warunki należy spełnić, aby móc zdeponować środki na tym rachunku?

Korzystna lokata na 2 miesiące – podstawowe informacje

Oferta depozytowa Deutsche Bank skierowana jest do tych osób, które nie korzystały do tej pory z żadnych produktów bankowych instytucji. Klienci zainteresowani lokatą muszą również założyć w banku konto osobiste DbNet, dopiero wtedy będą uprawnieni do otwarcia lokaty z tak korzystnym 5% oprocentowaniem (jeśli tego nie zrobimy lokata będzie oprocentowana tylko na poziomie 2,5%). Na lokacie możemy zdeponować od 2000 złotych do 10 000 tysięcy złotych. Każdy klient może założyć tylko jeden depozyt.

Czy warto założyć lokatę w Deutsche Bank?

Ograniczenie promocji wyłącznie do nowych klientów oraz konieczność założenia rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego jest pewnym mankamentem oferty. Jednak jeśli szukamy depozytu, na którym moglibyśmy ulokować zgromadzony kapitał na krótki czas, warto rozważyć dwumiesięczną lokatę Deutsche Bank.

Pamiętajmy, aby przed podpisaniem umowy, zapoznać się dokładnie z wszystkimi zapisami regulaminu. Więcej informacji na temat promocji depozytu Deutsche Bank znajduje się na stronie internetowej banku.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *