Doradca Finansowy - bezpłatne doradztwo finansowe
Bezpłatne doradztwo finansowe

Konto firmowe i 600 zł premii – mBank

News Opublikowano: 02-06-2016

„Odbierz 600 zł na ZUS w mBank” to nowa odsłona popularnej promocji dla przedsiębiorców. Od maja 2016 roku wszyscy właściciele firm, którzy zdecydują się na założenie mBiznes konto Start lub mBiznes konto Komfort mogą zyskać comiesięczną premię w wysokości 50 zł. Przyjrzyjmy się bliżej zasadom tej promocji.

Jak zyskać bonusowe 50 zł co miesiąc od mBank?

Aby przez kolejne 12 miesięcy bank wypłacał nam premię o wartości 50 zł musimy do końca czerwca tego roku otworzyć firmowe konto w tej instytucji finansowej. Zakładając mBiznes konto Start lub mBiznes konto Komfort nie płacimy za przelewy internetowe do ZUS i US. Wypłaty z bankomatów Planet Cash, Euronet, BZ WBK również nic nas nie kosztują.

Zgodnie z regulaminem, przez rok musimy dokonywać składek na ZUS na kwotę nie mniejszą niż 250 zł. Ponadto w każdym miesiącu musimy również zrealizować bezgotówkowo transakcję na dowolną kwotę. Po spełnieniu wszystkich tych warunków mBank będzie co miesiąc zasilał nasz rachunek kwotą 50 zł. Z promocji wyłączeni są klienci, którzy do końca kwietnia bieżącego roku byli posiadaczami konta mBiznes.

Jak widać warunki promocji „Odbierz 600 zł na ZUS w mBank” nie są wyśrubowane i jeżeli planujemy założyć firmowe konto, warto rozważyć tę opcję. Przed przystąpieniem do promocji zapoznajmy się szczegółowo z treścią regulaminu, który jest dostępny na stronie internetowej mBank. Pamiętajmy, że jeżeli zamkniemy firmowe konto przed upływem roku, bank ma prawo domagać się zwrotu wypłaconych środków.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *